Рассвет
к Вашим услугам!

Конференц-зал

Овальний конференц-зал.

Комфортні конференц-зали різної місткості для проведення конференцій, семінарів, з'їздів, засідань, презентацій, шоу-програм. «Зал нарад», площею 70 м.кв. розрахований на 25 місць. Інтер'єр готелю в Дніпропетровську Світанок виконаний у світлих тонах, якісний звук і освітлення сприятимуть успішному веденню переговорів і вирішення питань. Зал так само підходить для проведення тренінгів закритого типу, семінарів і презентацій. Є система кондиціонування, гардеробна кімната. Зал оснащений мультимедіа-проектором Viewsonic PJ678, інтерактивною дошкою Panasonic, автоматичним екраном.


Додатково надається:
     радіо-мікрофон,
     ноутбук,
     DVD-програвач.

Вартість: 1 день - 1000 грн. вартість на 4 години - 650 грн

Аудиторний конференц-зал

 
Площею 98 м. Кв. на 50 місць виконаний в м'яких ясно-рожевих тонах. Має систему кондиціонування та додаткове приміщення 22 м.кв. переговорної кімнати. Хороша акустика дозволяє використовувати зал для будь-яких цілей - проведення зустрічей, прес-конференцій, презентацій, майстер-класів, колективний перегляд відеоматеріалів. Зал оснащений: проектор Toshiba TDP-S8, фліп-чарт, радіо-мікрофон. Додатково надається ноутбук, DVD-програвач. 50 місць, 8 грн чол / год

Додатково надається:

     мультимедійний проектор
     радіомікрофони
     Телевізор і відеомагнітофон
     комп'ютер
     екран
     Фліп-чарт
     Бездротовий WI-FI Інтернет
     гардеробна кімната
     стерео система
     переговорна кімната

Вартість: 350 грн

Кіно-зал

Площа 210 кв.м розрахований до 150 посадочних місць, якісний звук і специфічне освітлення сприятимуть успішному веденню конференцій і семінарів. Є система кондиціонування, гардеробна кімната. Зал оснащений якісним мультимедіа-проектором Sanyo PLC-XU4000.

 

 

 

 

Додатково надається:

     2 радіомікрофона
     підсилювач
     мікшерний пульт
     "Радіогарнітуру AKG C555L vocal"

Вартість - 500 грн за годину. Мінімально - 4 години. Вартість обладнання 1000 грн - одноразово.

 
Буковель - наймодніший і популярний гірськолижний курорт в Карпатах. Готель Патковский на Буковелі пропонує комфортний і цілорічний відпочинок: взимку - катання на трасах Буковелю, а в інший час - відвідування СПА-центрів, пішохідні прогулянки по околицях та відвідування пам'яток.
 
Организация конференций
Комфортные конференц-залы различной вместительности для проведения конференций, семинаров, съездов, заседаний, презентаций, шоу-программ
Инфраструктура
Бар
Ресторан
Конференц-зал
Бильярдная
Контакты:
Украина, Днепропетровск,
ул. Ю.Фучика, 30

Служба бронирования:
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in